Brigáduješ alebo pracuješ popri škole?
Daňové priznanie hravo zvládneš s touto apkou.
Vytvor si daňové priznanie

Zaujímavosti

Kotleba vo vláde rozpúta ekonomické peklo

Nezamestnanosť, zruinovaný štátny rozpočet a sociálne nepokoje. Takto by Slovensko vyzeralo ak by Kotlebovci realizovali svoju prestavu štátu.

Sociálne dávky. Čo si myslíme a čo je pravda?

Rómovia kradnú sociálne dávky - všeobecne rozšírený predsudok odhaľuje našu neznalosť. Sociálny systém bol vytvorený práve za účelom, pre ktorý ho dnes kritizujeme.

Gastrolístky nie sú pre zamestnancov výhodné

Zamestnanci považujú gastrolístky za výhodu a príplatok ku mzde. Môžu nimi platiť v reštauráciách alebo v potravinách. Málokto však tuší aká cena sa za ne platí.

Odluka cirkvi od štátu. Koľko peňazí by nás to stálo?

Každý dospelý občan Slovenska finančne podporuje Katolícku cirkev sumou 6 Eur ročne. Akou sumou by museli prispievať veriaci ak by došlo k odluke cirkvi od štátu?

Jan Hnízdil: Z medicíny sa stal výnosný biznis

VIDEO - Zatiaľ čo lekári liečia choroby, on radí ľuďom čo majú robiť aby sa uzdravili. „Choroba je informácia o živote pacienta“, tvrdí český lekár Jan Hnízdil.

Prečo sme zavreli poradňu sociálneho štipendia

Ak chceme ďalej stránku Študentské financie vylepšovať a ponúkať vám aj nové a zaujímavé témy, musíme svoj čas rozdeliť inak, niekde ubrať a niekde pridať.

Prečo väčšina cien v obchodoch končí číslom 9?

Obchody na nás útočia cenami. Aj tebe sa stáva, že s nadšením kúpiš tovar v zľave za 4.99 € pričom pôvodná cena bola 5 €?

Rómovia nekradnú sociálne dávky, tvrdia štatistiky.

Do rómskych osád putujú len 3 percentá sociálnych dávok, zvyšnú väčšinu poberajú Slováci.

Prečo práve Študentské financie?

Byť slobodným a vzdelaným je najväčšou príležitosťou života. Študentské financie ponúkajú základný prehľad o osobných financiách pre študentov VŠ.
Horúce témy

10 krokov ako zvládnuť daňové priznanie 2020

V nasledujúcih krokoch ti ukážeme postup ako úspešne zvládnuť daňové priznanie študenta a ako požiadať o vrátenie daní do konca marca 2020.

Rómovia nekradnú sociálne dávky, tvrdia štatistiky.

Do rómskych osád putujú len 3 percentá sociálnych dávok, zvyšnú väčšinu poberajú Slováci.