Brigáduješ alebo pracuješ popri škole?
Daňové priznanie hravo zvládneš s touto apkou.
Vytvor si daňové priznanie

Kariéra

Rozhliadni sa po možnostiach svojej budúcej kariéry

Počul si už o Festivale Kariéry? Ešte nie? Tak potom je najvyšší čas. Spoznaj možnosti ako naštartovať svoju kariéru už dnes!

Výhody a nevýhody podnikania - nájdi spôsob ako sa postaviť na vlastné nohy

Podnikanie nie je zarábanie peňazí. O čom teda podnikanie je? Pozri si porovnanie výhod a nevýhod podnikania oproti bežnému pracovnému pomeru.

Pracovný pohovor

Už mesiac som na Slovensku a lezie mi na nervy nekonečné vysedávanie doma. Do začiatku školy ďaleko a nič zárobkovo činné naobzore.

Hľadám si prácu na Slovensku. Značka: nikto ma nechce

Asi som náročná. Posielaním životopisov na pochybné adresy uverejnené pri pracovných ponukách už som strávila pár týždňov.

Proaktivita pri hľadaní práce počas štúdia sa jednoznačne oplatí

Ak sa nechceš dostať do situácie, že budeš musieť sedieť na izbe, za ten čas čo tvoji kamaráti vybehli do mesta, naštartuj sa a pusť sa do hľadania práce popri štúdiu.

Zaujímavou prácou získaš prax už počas štúdia

Niekoľko spôsobov, ako si môžeš privyrobiť a popritom získať drahocenné skúsenosti, ktoré ti neskôr po skončení vysokej školy môžu pomôcť získať zaujímavejšie zamestnanie.

Výhody a nevýhody zamestnania - ako zarobiť peniaze a prísť o svoju slobodu

Od detstva sme boli vedení k tomu, že raz vyštudujeme a potom si nájdeme dobré zamestnanie. Nik z nás nepochyboval, že ponúkané rady nám uľahčia život.
Horúce témy

10 krokov ako zvládnuť daňové priznanie 2020

V nasledujúcih krokoch ti ukážeme postup ako úspešne zvládnuť daňové priznanie študenta a ako požiadať o vrátenie daní do konca marca 2020.

Rómovia nekradnú sociálne dávky, tvrdia štatistiky.

Do rómskych osád putujú len 3 percentá sociálnych dávok, zvyšnú väčšinu poberajú Slováci.