fbpx Hodnotenie fakúlt - Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Všetko o daňovom priznaní študenta 2022.
Pokračovať na stránku →

Hodnotenie fakúlt - Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach

Študenti UVLF popisujú čo sa im nepáči a čo majú radi. Veríme, že ich zverejnením pomôžeme k zlepšeniu kvality poskytovaných služieb na ich vysokej škole. Komentáre zverejňujeme bez úprav. Redakcia Študentských financií sa so zverejneným obsahom nemusí nutne stotožňovať.

Nemozeme pichnut ani injekciu, ale musime vediet ako sa to robi, ako sa sije a tak. Veterinari nikdy nebudeme (zacat znova lebo nam neuznaju predmety) tak naco. Malo praktickych cviceni. Kynologia by mala byt aj o tom. A nie ze viem ako sa to robi, ale v zivote som to nerobila.
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie
Študentka 3 Bc ročníka
#501
Ako relatívne nový odbor máme problémy s garantmi v obore, so skriptami, ktoré zháňame kade tade (ale doteraz sme vždy zohnali :)) a možno vybavenie na niektorých cvičeniach by mohlo byť kvalitnejšie. Napriek tomu tieto veci považujem za veľmi málo podstatné.
Mám veľmi rada túto školu, odbor aj vyučujúcich. Čo sa týka odboru ako takého, je veľmi praktický, zaujímavý, v podstate je to, to čo som chcela študovať. Takisto aj vyučujúci, až na pár "exotov" som sa nestretla s diskrimináciou alebo inými vrtochmi vyučujúcich. Takmer zo všetkými sme ako skupina mali vyslovene nadštandardné vzťahy. Myslím, že celkovým obsahom a náplňou štúdia je to porovnateľné ako oveľa staršie školy.
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie
Študentka 2 Mgr/Ing ročníka
#474
Skúškové
Všetko okrem skúškového
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie
Študentka Vyšši ročník ročníka
#298
Napísali o nás
RTVS Plus 7 dní SME Denník N Teraz Pravda Webnoviny