fbpx Hodnotenie fakúlt - Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre
Všetko o daňovom priznaní študenta 2022.
Pokračovať na stránku →

Hodnotenie fakúlt - Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre

Študenti SPU popisujú čo sa im nepáči a čo majú radi. Veríme, že ich zverejnením pomôžeme k zlepšeniu kvality poskytovaných služieb na ich vysokej škole. Komentáre zverejňujeme bez úprav. Redakcia Študentských financií sa so zverejneným obsahom nemusí nutne stotožňovať.

drahý bufet
Fakulta ekonomiky a manažmentu
Študentka 1 Bc ročníka
#788
Predmety nesplnajuce napln studijneho programu. Zastarale.
Fakulta agrobiológie a potravinových zdrojov
Študentka 2 Mgr/Ing ročníka
#776
prístup niektorých učiteľov
Fakulta biotechnológie a potravinárstva
Študentka 1 Mgr/Ing ročníka
#762
agrochémia
ženy na UKF
Fakulta agrobiológie a potravinových zdrojov
Študent 1 Bc ročníka
#745
- mnoho vyučujúcich je síce z praxe ale nie sú dobrími pedagógmi - rozdielny prístup
Fakulta záhradníctva a krajinného inžinierstva
Študent 2 Mgr/Ing ročníka
#741
Ubytovanie na internátoch , strašne veľa seminárok
Zaujímavé štúdium, aj predmety dobrý vyučujúci mám rada aj tety na študijnom vždy všetko ochotne vybavia a tak isto sa dá dohodnúť aj s vyučujúcimi priestory učební sú tiež pekné strava v jedálni je tiež fajn. Asi mi štúdium bude chybat
Fakulta európskych štúdií a regionálneho rozvoja
Študentka 2 Mgr/Ing ročníka
#578
Neviem, či to vôbec bude volakto čítať, ale absolútne sa mi nepáči prístup profesorov, učiteľov, neviem či to majú tak nariadené zhora, ale tú školu by spravil aj magor... veľmi ma vždy tak demotivuje učenie keď ideme na skúšku ja sa jak kôň drem týždeň a učiteľ len sedí, a všetci veselo opisujú...nehovorím že ich ten učiteľ vidí, ale ani sa nesnaží nejak kontrolovať...česť výnimkam ale inak 0 bodov....a potom ešte také tie posmešky že ja som sa učil a oni nie a pritom majú napr. B.... dosť to demotivuje študentov naozaj, lebo veď každý si povie že keď to ide aj hentak tak načo sa budem trápiť, opíšem to ako všetci ostatný a hotovo... som už v 5 ročníku, a od 1 ročníka sa s týmto stretávam... Takýto ľudia ktorých je 90% na škole po vychodení školy robia zlé meno nielen univerzite ale aj ostatným 10% ktorý sa snažili, ale už keď pošlú žiadosť o prácu, a zamestnávateľ pozre na žiadosť..toto je z SPU to sme tu mali minule a vedel menej než náš traktorista.. tak s tou žiadosťou akurát "podkúri v krbe"....nevravím že ja som svätý... ale je rozdiel (len príklad) zo 100 predmetov opísať 5.. a je rozdiel zo 100 predmetov sa na tých 5 naučiť a ostatné opísať... a je to veľmi smutné naozaj... a hlavne pre pána kráľa niektorí profesori sú už starý a aspoň 30 rokov dávajú na záverečnú skúšku ten istý test, ktorý študenti už dávno majú pofotený a vopred vedia aké sú otázky na teste.. ako to je strašná hamba, žiadne iniciatíva so strany učiteľa... a čo sa týka zahraničných študentov to ani nehovorím.. tí nevedia totáaaaaaaaaalne nič (česť výnimkam) ale aby zahraničný odovzdával prázdne papiere na testoch a skončí tak isto ako ja len preto že on to má zaplatené.. tak to je už ozaj smutné strašne moc... a ešte nepáči sa mi dostávanie motivačné štipendia... to ako vážne za ukončený ročník sa dostáva štipendium až pomaly na konci ďalšieho ročníka???? brat z UKF skončí semester spravia štatistiku komu priznajú komu nie... a do mesiaca má štipendium max dva... ale aby to trvalo naozaj 10 - 11 mesiacov to je moc.... chvalabohu že je toto anonymné :) prajem pekné sviatky tomu kto to prečíta :) .... p.s. je fajn že v škole sa učí teória, ale ľuďom chýba prax... chýba im vidieť veci ktoré sa učia.. a tá školská prax to sa neráta raz do roka na týždeň aby uvediem príklad : rastlinkár týždeň kydal sviniam hnoj.... alebo živočíchár zberal tekvicu??? budúci agronómi by mali na praxi vidieť iné veci a budúci živočichari tiež.
Fakulta agrobiológie a potravinových zdrojov
Študent 2 Mgr/Ing ročníka
#550
Úplne zla škola . Žiaden prístup k študentom .Chovajú sa k vám jak k handre .
Nič
Technická fakulta
Študent 3 Bc ročníka
#535
začiatok školy o 07:00, vysoké ceny v bufetoch, nová parkovacia politika, používanie indexov, vyučovací systém ako celok
knižnica, čitáreň, možnosť výberu predmetov, lacné jedálne a široká ponuka obedov, ľudský prístup pedagógov
Technická fakulta
Študent 2 Mgr/Ing ročníka
#518
Niektoré 4kr. predmety sa študujú ťažšie ako 6kr. a sú kladené väčšie nároky je požadovaný väčší obnos informácií skúšky sú ťažšie a často krát sa stáva, že veľa vecí sa nepreberie a a ostane to na doštudovanie a je toho asi toľko ako sa prebralo na cvičeniach a prednáškach dokopy. Návrh na zmenu počtu kreditov alebo na redukciu požadovaných vedomostí.
Fakulta biotechnológie a potravinárstva
Študent 2 Mgr/Ing ročníka
#494
-prístup niektorých profesorov
-lokalita fakulty -študijný plán -prístup -študentské domovy -mesto
Fakulta ekonomiky a manažmentu
Študentka 1 Bc ročníka
#349
Prístup niekorých vyučujúcich
Baví ma to čo študujem.
Fakulta ekonomiky a manažmentu
Študentka 3 Bc ročníka
#340
Vela vymyslených predmetov , fakt že nevyužiteľné pre prax a zbytočné. Dobre nech sú ale nech sa aj robí niečo na cvičeniach- zabitý čas. Žiadne prístroje , žiadne skúšanie technológii- proste sadneš na zadok v lepšom prípade si hodinu od sedíš , inokedy hodinu a pol a ideš domov. Učitelia česť výnimkám - majú totálne v prdeli - a potom príde zápočtový týžden a skúšky a robia stoho haló. Fakt buď zrušiť celú fakultu alebo s atraktívniť štúdium.
Maximálne čo sa mi páči je že škola nie je každý deň, inak nič
Fakulta záhradníctva a krajinného inžinierstva
Študent 1 Mgr/Ing ročníka
#318
Napísali o nás
RTVS Plus 7 dní SME Denník N Teraz Pravda Webnoviny