fbpx Hodnotenie fakúlt - Prešovská univerzita v Prešove
Všetko o daňovom priznaní študenta 2022.
Pokračovať na stránku →

Hodnotenie fakúlt - Prešovská univerzita v Prešove

Študenti UNIPO popisujú čo sa im nepáči a čo majú radi. Veríme, že ich zverejnením pomôžeme k zlepšeniu kvality poskytovaných služieb na ich vysokej škole. Komentáre zverejňujeme bez úprav. Redakcia Študentských financií sa so zverejneným obsahom nemusí nutne stotožňovať.

Nepáčia sa mi internáty. Je to tam hrozné.
Univerzita, ako aj fakulta sa mi veľmi páči. Už by som si inú univerzitu ani nechcel vybrať. Je to jediná univerzita kde sa dá študovať biológia v kombinácií s hudobným umením.
Fakulta humanitných a prírodných vied
Študent 1 Bc ročníka
#800
Nedodržanie času zverejnenia hodnotenia v maise
Pedagogická fakulta
Študentka 2 Bc ročníka
#769
Vezmú čo najviac študentov a za každých okolností za pomoci ponižovania a znižovania ľudskej dôstojnosti sa snažia vyhodiť "nadbytočných študentov". Čím viac bezcharakterný človek, tým väčšia šanca uspieť na škole.
Fakulta zdravotníckych odborov
Študentka 2 Bc ročníka
#709
Prístup študijného oddelenia, na ktorom panuje chaos. Mám pocit, že čím je nešikovnejšia pracovníčka ŠO, tým je vhodnejšia pre túto prácu. Taktiež sa mi nepáči presadzovanie určitého predmetu a jeho odporúčanie nám študentom, len z dôvodu, že ho vyučuje prof.
Môj program ponúka predmety, poznatky z ktorých určite využijem v praxi. Oceňujem prístup učiteľov a ich vedomosti. Taktiež sa mi páči možnosť využitia výmenných pobytov a stáži v zahraničí.
Filozofická fakulta
Študentka 2 Bc ročníka
#702
Nepáči sa mi prístup učiteľov k študentom
Fakulta manažmentu
Študentka 1 Bc ročníka
#642
prístup niektorých profesorov.
študijný program, že nemusíme si voliť predmety, aby sme mali dostatok kreditov. rozvrh je stále prijateľný
Fakulta manažmentu
Študentka 2 Bc ročníka
#584
Prístup k študentom - akoby sme boli na základnej škole, prispôsobovanie si študijného poriadku - každý to, čo mu "vyhovuje", poctiví študenti a lajdáci rovnako posudzovaní, neprofesionálne správanie na štátniciach, žiaden cudzí odborný jazyk (pritom chcú čerpanie vedomostí zo zahraničných zdrojov), rovnaké predmety v jednodlivých ročníkoch - málokedy vnímame posun vpred a prísun nových vedomostí, málo aktuálnych predmetov, nepodporovanie študentov v osobnom rozmere (pri brigádach najmä - často da stretávame s otázkami "ako si dovoľujete pracovať, keď ste denní študenti?"... asi preto, aby sme pomohli rodičom a pokryli výdavky na tlačenie štúdijných podkladov, kt. knižnica nevie poskytnúť, poprípade má málo výtlačkov z povinnej literatúry)
Páči sa odbornosť niektorých vyučujúcich a ich skúsenosti z praxe, takisto dĺžla praxe.
Pedagogická fakulta
Študentka 1 Mgr/Ing ročníka
#581
Pristup, Nove priestory=horsi casovy harmonogram ako ked priestory navyse neboli.
Fakulta manažmentu
Študent 2 Mgr/Ing ročníka
#539
prístup učiteľov k študentom jednajú s nami ako s malými deťmi
Filozofická fakulta
Študentka 2 Mgr/Ing ročníka
#397
prednášky z ktorých odchádzame obohatení iba o informácie ktoré si prečítame v skriptách.
prístup väčšiny vyučujúcich na seminároch je kolegiálny a príjemný.
Fakulta manažmentu
Študentka 1 Mgr/Ing ročníka
#396
Ak poviem co sa mi nepaci, postavim sa ucitelovi a pod. tak ma nepusti dalej, musim prenasat predmet...myslia si ze su TOP-ky...namyslene kreatury :D omyl su taky isty ako kazdy jeden. Cely zivot stravili v skole takze velku.... vedia o tom co je to realny svet, ozajstne problemy a nelahke situacie (chapem ze kazdy ma svoje starosti ale oni sa tvaria a spravaju sa k nam akokeby sme ich nemali a robia sa nadludmi)
Pedagogická fakulta
Študent 1 Bc ročníka
#364
komunikacia profesorov so studentmi...velmi zle rozvrhy
Fakulta manažmentu
Študent 2 Mgr/Ing ročníka
#304
Budova školy, parkovisko, prístup profesorov, Ukrajinci, zastarené vyučovacie metódy, neochotnosť pomáhať a vyriešiť problemý, v budove sa nedajú otvoriť okná
To, že sa tu dá študovať cudzie jazyky, lokalita
Filozofická fakulta
Študentka 2 Bc ročníka
#292
Náročnosť
Odbornosť
Filozofická fakulta
Študent 2 Mgr/Ing ročníka
#249
To, že zo dňa na deň sa menia pravidla školy a nikto nevie presne povedať čo kto chce.
Podpora a prístup zo strany inštitútov a vyučujúcich.
Filozofická fakulta
Študentka 3 Bc ročníka
#231
Že študenti sú na jednej strane podporovaní v samostatnosti - slovne, ale keď chcú byť samostaní, tak na to dostanú žiadny alebo malý priestor. Privítala by som výskumy, do ktorých sa môžu zapojiť aj študenti 1. a 2. stupňa štúdia. Nepáči sa mi, že máme málo priestoru na diskusie, predovšetkým preto, lebo keď vyučujúci vidia počiatočný nezáujem, hneď to vzdajú. Verím, viem, že by sa našli akční študenti. Nepáči sa mi, že na našej fakulte nedovolia otvoriť kaviareň, ktorá by určite bola skvelým miestom na štúdium aj vznik nových nápadov. Posledná vec - na jednej strane je podľa predstaviteľov fakulty skvelé, že máme brigády, na strane druhej, ak poviem, že som bola v práci, odpoveď znie, že sa mám učiť a nie robiť. Lenže financujem sa sama, bez rodičovskej finančnej podpory, a tak nemám na výber, než popri škole pracovať.
Že sa naša fakulta snaží byť modernou, že investovala do peknej novej budovy, že sa na nej deje veľa vecí a vyučujúci sú zväčša chápaví a ľudskí.
Fakulta manažmentu
Študentka 3 Bc ročníka
#224
Tety zo študíjneho
Všetci vyučujúci sú super, ústretoví a hlavne vedia pomôcť so všetkým
Filozofická fakulta
Študentka 2 Bc ročníka
#183
Kaviaren v skole.
Filozofická fakulta
Študentka 1 Mgr/Ing ročníka
#166
Napísali o nás
RTVS Plus 7 dní SME Denník N Teraz Pravda Webnoviny