fbpx Hodnotenie jedální - Trnavská univerzita v Trnave
Všetko o daňovom priznaní študenta 2022.
Pokračovať na stránku →

Hodnotenie jedální - Trnavská univerzita v Trnave

Študenti TrUNI popisujú čo sa im nepáči a čo majú radi. Veríme, že ich zverejnením pomôžeme k zlepšeniu kvality poskytovaných služieb na ich vysokej škole. Komentáre zverejňujeme bez úprav. Redakcia Študentských financií sa so zverejneným obsahom nemusí nutne stotožňovať.

Aj napriek tomu, ze na fakulte mame malicku jedalen, je skoda, ze nemame vacsi vyber, aspon dve jedla, ved ked dovazaju jedno, preco nemozu dve.
Super personal, paradna cena
Jedáleň Kollárova
Študentka 3 Bc ročníka
#971
Nemožnosť vybrať si z viacerých jedál. A ešte že nám to podávajú v plastových tanieroch!! Btw . Za rovnakú cenu na Hornopotočnej dostaneme k obedu na tanieri a toho čo nám chutí ešte aj vodu....čo u nas na pravnickej je len sen... žiaľ prestavky obedne sú riešené veľmi nešťastne..kedze cca 20 minút pešo ísť do jedálne na Hornopotočnu jr nereálne ....
Páči sa mi,ze hoci máme málo času a do jedálne na Hornopotočnej nestíhame, v bufete sa dajú kúpiť aspoň čerstvé bagety. Jedlo som tu vzdala kedze je výber úplne onicom len jedno jedlo a to dokola to isté resp. Podobné .
Jedáleň Kollárova
Študentka 1 Mgr/Ing ročníka
#932
V jedálni je veľmi málo jedál na výber, taktiež malo zdravých a fitness jedál + často opakujúce sa jedlá. Taktiež vysoká cena neprimeraná ku kvalite.
Že sa platí ISIC-om.
Jedáleň Hornopotočná
Študentka 1 Bc ročníka
#830
Nutnosť objednať si obed vopred. Krátky čas, kedy je jedáleň otvorená
Jedáleň Priemyselná
Študentka 3 Bc ročníka
#251
Napísali o nás
RTVS Plus 7 dní SME Denník N Teraz Pravda Webnoviny