fbpx Hodnotenie internátov - Technická univerzita vo Zvolene
Všetko o daňovom priznaní študenta 2022.
Pokračovať na stránku →

Hodnotenie internátov - Technická univerzita vo Zvolene

Študenti TUZvo popisujú čo sa im nepáči a čo majú radi. Veríme, že ich zverejnením pomôžeme k zlepšeniu kvality poskytovaných služieb na ich vysokej škole. Komentáre zverejňujeme bez úprav. Redakcia Študentských financií sa so zverejneným obsahom nemusí nutne stotožňovať.

- chaos pri ubytovaní na začiatku školského roku - debilní študenti - každe vymenené okno je iné- jedno bielo druhé hnedé tretie drevené, potom imitácia dreva, plastové, kovové, ... ako v cirkuse
- upratovanie - dostupnosť posiľňovne - funkčné okná - príjemná klíma v izbe
ŠD Ľudovíta Štúra
Študent 2 Mgr/Ing ročníka
#759
Pár krát v roku sa stane, že nejde teplá voda. Napríklad pár dní pred vianocami. Asi nás už chcú odtiaľto vyhnať aby trocha pošetrili..
ŠD Ľudovíta Štúra
Študent 3 Bc ročníka
#727
Cibulova si robi co chce
ŠD Bariny
Študentka PhD ročníka
#715
staré okná- veľmi fúka, stále kvapká voda zo sprchy aj vodovodu
Momentálne bývam sama na izbe
ŠD Bariny
Študentka 3 Bc ročníka
#711
Nepáči sa mi prístup vedenia ubytovacích zariadení, ľahko sa aj bez príčiny dostane do maléru čo Vás môže stáť ubytovanie. Môžem povedať, že odrádzajú od štúdia na univerzite a obmedzujú možnosť študovať prvé mesiace semestra. Podávanie klamných informácii o preplnenosti ubytovacích zariadení. V septembri bývam na internáte 3 noci a platím za celý mesiac, to to mi nepríde normálne. Strunové matrace. Zima na internáte a platenie za žiarovky z vlastných nákladov.
Páči sa mi internát a študentský život na ňom. Možnosť využitia študovní. Bufet pri vrátnici. Akcie na internáte Ľudovíta Štúra určené hlavne pre študentov.(varenie guľášu, október fest, univerzitný ples) Okolie internátu - park s novými vysadenými stromčekmi. Na niektorých izbách sa objavuje nový nábytok matrace.
ŠD Bariny
Študent 1 Mgr/Ing ročníka
#705
Zima na izbách Staré okná Staré vybavenie izieb
Súkromie
ŠD Bariny
Študent 2 Bc ročníka
#681
Na izbe je zima, prefukuje cez okná, internet je niekedyna bode mrazu
ŠD Bariny
Študentka 3 Bc ročníka
#678
Rozjebané okná, ktoré prefukujú a pružina ktorá trčí z postele a pichá ma do riti. Ďalej nonstop najebaný resp. nafetovaný susedia ktorý nedisponujú žiadnymi povinnosťami a preto sa neustále zabávajú a vyrušujú ľudí ktorí niesú rovnaké nuly ako oni a majú aj nejaké povinnosti. Že keď je niečo dojebané tak musím čakať pol roka na inštalatérov ktorí prídu ešte pýtajú flašu za robotu.
ŠD Bariny
Študent PhD ročníka
#648
ubytovacie oddelenie, manažment a riadenie, zanedbané rekonštrukcie, mrhanie zdrojmi, absolútne zle nastavené priority,
Prístup vrátničiek a upratovačiek
ŠD Bariny
Študent Vyšši ročník ročníka
#276
Prístup ubytovacieho oddelenia k študentom, ľudia sa na ubytovacie často od strachu zdráhajú chodiť. Aj dlhodobo ubytovaní študenti bez akýchkoľvek problémov dostávajú často prístup "ako k prasatám."
Samotné izby internátu sú veľmi pekné, poskytujú všetko potrebné pre dôstojný život aj pri dlhodobom súvislom obývaní.
ŠD Bariny
Študent 1 Mgr/Ing ročníka
#149
Napísali o nás
RTVS Plus 7 dní SME Denník N Teraz Pravda Webnoviny