Nezmeškaj termín podania daňového priznania.
Ak si pracoval-a v roku 2018 musíš podľa zákona podať daňové priznanie do pondelka 1. apríla. Máš už len niekoľko dní na použitie jednoduchej appky s ktorou zvládneš vyplniť daňové priznanie študenta za pár minút bez námahy a stresu.
Vyplň daňové priznanie teraz →
Životný príbeh Zuzany Čaputovej mi hovorí z duše.
2018/2019píše Patrik Lučan
zakladateľ webu Študentské Financie
Kým ja som pred ôsmimi rokmi zakladal Študentské financie úplne z nuly, bez akejkoľvek finančnej podpory a s cieľom pomôcť študentom získať sociálne štipendium, pani Zuzana vtedy bojovala proti arogantným podnikateľom a ich snahe vybudovať v Pezinku nebezpečnú skládku. Nikdy sme sa nestretli, no viem, že máme spoločnú snahu robiť našu krajinu lepšou, každý svojim spôsobom. Boj proti Pezinskej skládke tím okolo Zuzany Čaputovej úspešne vyhral, aby sa žilo lepšie liberálom, kresťanom ako aj národniarom.

Slovensko nepotrebuje politikov, ktorí sa bijú do pŕs akí su dobrí Slováci, verní kresťania a ktorí menia postoje na poslednú chvíľu v snahe získať čo najviac hlasov vo voľbách.

Slovensko potrebuje úprimných ľudí, schopných inteligentnej a otvorenej diskusie, ktorí sa neboja biť za lepší život nás všetkých a ktorí zastávajú univerzálne hodnoty ľudskosti.

Zuzanu Čaputovú okrem iných úspešných ľudí podporil aj emeritný arcibiskup Róbert Bezák a nositeľ Templetonovej ceny za teológiu katolícky kňaz Tomáš Halík.

Som presvedčený, že v týchto prezidentských voľbách môžeme Slovensko pozitívne zviditeľniť v zahraničí, priniesť rozvahu a úprimnosť do slovenskej politiky. Preto v sobotu 30. marca idem voliť Zuzanu Čaputovú. Pridaj sa aj ty!