Zdravíme ťa z redakcie portálu Študentské financie!

1. Máme pre teba pripravené skvelé ceny! Zdieľaj niektorý z našich príspevkov na Facebooku a získaj permanentky na tanečné kurzy University Dance Center a vstupenky na Národné dni kariéry, kde ti ukážeme ako môžeš už počas štúdia začať budovať svoju pracovnú kariéru. Zapoj sa ešte dnes, čas sa kráti.

2. Pozor na koniec marca! Musíš podať daňové priznanie aj ty? Zisti odpoveď a pozri si vzor daňového priznania pre študentov.

3. Rozhliadni sa po možnostiach svojej budúcej kariéry a zisti, ktorá práca sa ti najviac hodí. Už 18. a 19. marca v Bratislave.

4. Byť študentom nemusí byť iba o sedení nad knihami a projektami. Naši priatelia rozbehli tanečnú školu, ktorá pôsobí na vysokých školách. Ako sami hovoria, je to hlavne o zábave.

5. Uvažuješ o vlastnej ceste životom bez nudnej práce v kancelárii a šéfom, ktorý ti dýcha za krkom? Potom je podnikanie to, čo hľadáš. Univerzitný technologický inkubátor InQb v Bratislave organizuje od 11. do 23. marca Školenia podnikateľských zručností, kde ťa odborníci prevedú všetkými dôležitými krokmi. Školenia sú bezplatné a vďaka vlastnej skúsenosti vrelo odporúčame.