Peniaze

6,3 milióna pre študentov? Kdeže! Referendum o rodine je dôležitejšie.

Zistili sme, že stovky študentov mohli vyštudovať VŠ s tučným štipendiom! Ale nestalo sa tak.

Ako zarobiť na internete zo dňa na deň

Ak máš dobrý nápad, zarobíš na internete milióny eur za niekoľko mesiacov. Bez veľkej námahy môžeš mať v rukách veľký biznis, čo ti umožní chodiť na dovolenky krížom-krážom po svete.

Roky ŠFT (študentskej finančnej tiesne) alebo krátka príručka sporenia

Je to jedno, odkiaľ máte vaše ťažké zásoby mesiac čo mesiac, jedno je isté - vždy ich je málo! Práve preto, dnes vymenujeme zopár bodov, ktoré by pri vašom rozpočte mohli pomôcť.

Zoberte nám radšej peniaze, len nie Facebook

Študenti vysokých škôl to vzdali... Plánovaný protest proti podivnej reforme sociálnych odvodov sa zrušil, čo je dôkazom súčasných sociálnych trendov, najmä nechuť za niečo bojovať.

Splácať je jednoduchšie ako šetriť. Naozaj?

Reklamy na pôžičky sú plné radosti a predstáv, ako si ľudia dokážu splniť svoje najtajnejšie sny. Dnes sa z pôžičiek stal životný štýl pre spotrebiteľov a perfektný obchod pre splátkové spoločnosti.

Čo treba vedieť o pôžičkách a na čo si dávať pozor

Potrebujem kúpiť nový smartfón, notebook, auto alebo zaplatiť školné... Často potrebujeme peniaze skôr ako ich zarobíme. Na čo si dávať pozor pri pôžičke od rodiny a pri pôžičke z banky?

Rýchlo a jednoducho sa zbohatnúť nedá

Môj kamarát Tomáš bol celkom normálny chalan, hľadajúci uplatenie v živote. Mal však jeden osudový problém, chcel rýchlo a ľahko zbohatnúť.