Rozhliadni sa po možnostiach svojej budúcej kariéry

Počul si už o Festivale Kariéry? Ešte nie? Tak potom je najvyšší čas. Spoznaj možnosti ako naštartovať svoju kariéru už dnes!

Počul si už o Festivale Kariéry? Ešte nie? Tak potom je najvyšší čas. Spoznaj možnosti ako naštartovať svoju kariéru už dnes!

Festival Kariéry je určený pre každého študenta i absolventa vysokej školy, ktorý chce nájsť riadny job, zažiť skutočný edutainment (education + entertainment) a rozšíriť sieť svojich kontaktov. Nie je to klasický veľtrh práce. Cieľom je odhaliť na akú prácu sa hodíš, ako to momentálne na trhu práce vyzerá a poskytnúť ti návod ako sa k vysnívanej práci dostať. Ďalší krok si určíš už ty sám!
Najdôležitejšie informácie:

  1. 18. – 19. marec 2015
  2. Bratislava – Stará tržnica
  3. www.ndk.sk – Registrácia + bližšie info

Ako to už bežne chodí, neminú ťa firemné stánky, v ktorých sa dozvieš, na čo sa firma zameriava a ako funguje. Firmy zároveň ponúkajú možnosť ako sa stať ich súčasťou už dnes. Okrem toho sa môžeš tešiť na interaktívne workshopy, zaujímavých spíkrov, populárne startupy, akčné atrakcie, súťaže, občerstvenie ale aj afterparty. Organizátori podujatia z medzinárodnej študentskej organizácie AIESEC majú pre teba pripravené aj ponuky so zaujímavými zahraničnými stážami.

Všetky potrebné informácie nájdeš na webe podujatia Festival Kariéry, alebo jednoducho tam, kde je všetko, na Facebooku - www.facebook.com/FestivalKariery.

Národné dni kariéry 2015

Vyskúšal si už niektorú z našich online aplikácií?
Brigády na zajtra

Pomocné práce vo výrobe
3.50 €/hod. Bratislava Proplusco, s.r.o., pridané dnes

Práca v pekárni
3.10 €/hod. Bratislava Proplusco, s.r.o., pridané dnes

Balenie spojovacieho materiálu
3.10 €/hod. Bratislava Študentský servis, s.r.o., pridané dnes

Pomocné práce v pekárni
2.60 €/hod. Žilina Proplusco, s.r.o., pridané dnes

Výroba tepelných zolácií
3.50 €/hod. Senec Proplusco, s.r.o., pridané dnes